Očisty a regenerace

Potřebujete ulevit svému tělu? Přirozená očista jídlem je první krok.

Jak on-line Očistné kúry a regenerace probíhají? Aktuálně podle ročních období zaměřené na tělo, emoce, energii.
1. Projevení zájmu
2. Závazné přihlášení a provedení platby
3. Před zahájením obdržení doporučených potravin, podpůrných zábalů, seznam pomůcek a vybavení kuchyně
4. Po zahájení denní sledování e-mailu a inspirace jak očistou procházet / recepty, očistné metody pro tělo i mysl , pitný režim… /
5. V průběhu celé očisty poskytuji podporu při případných očistných krizích, motivuji, inspiruji denními aktualitami

Mottem našich celoročních on-line Očistných kúr a regenerace je:
“ Cokoliv uděláme pro sebe, má z toho prospěch i celek „
Letos již 6. ročník. Stovky spokojených klientů, odlehčených těl, zklidněných myslí…

Můj celostní pohled na výživu
Od prvního přisátí k prsu matky po poslední sousto než opustíme Zemi, má výživa zásadní vliv na kvalitu našeho života. Dodává nám energii a udržuje všechny procesy v těle. Přistupujeme-li ke svému životu a svému tělu s láskou, dodáváme -li mu výživu, kterou potřebuje, podporujeme-li jeho funkce kvalitním dýcháním, přiměřeným pohybem i odpočinkem, pravidelně jej detoxikujeme, můžeme si udržet své zdravé velmi dlouho.
Jak praví jedno japonské moudro“ Tělo je chrám duše a my se o něj máme povinnost starat co nejlépe.“
Zaujal mne přístup Áyurvédy – nejstaršího léčebného systému. Konstituce člověka, se všemi specifiky, má i doporučené potraviny, koření, ochucovadla, které udržují konstituci v rovnováze.
Tradiční čínská medicína mne oslovila svým principem Pěti elementů, výběrem potravin a jejich konzumací podle ročních období nebo převahy elementů v těle. Onemocnění mé maminky mne přivedlo k makrobiotice. Zaujalo mne dělení potravin podle energetického působení na tělo i mysl, jejich působení na různá onemocnění. Princip a filosofie v mém životě sehráli důležitý vývojový mezník.
S moderním přístupem výživového poradenství jsem se setkala až v posledních letech a rozšířila si tak nejen odbornou kvalifikaci, ale hlavně doplnila celostní pohled. Část, kterou nabízí západní pohled je zajímavá a důležitá pro vyvážený jídelníček co se týká živin, minerálů a vitamínů. Jako nejdůležitější se mi ale jeví přístup klienta samotného, jeho možností, potřeby i chutí. Bez dobrého úmyslu a silné vůle k žádoucí změně ani vyléčení nedojdeme.
Protože mám ráda výzvy, tato slova mne velmi povzbudila do mé další práce :
„Je snazší vyměnit krále, svrhnout vládu než změnit starvovací návyky lidi „? A tak se do toho společně s vámi několik let pouštím v Očistných kúrách.

Odbornost ve výživě získávám průběžně dvacet let.
Absolvovala jsem mezinárodní vzdělávání v oblasti áyurvédy a zdravého životního stylu ADVANA
Kurzy áyurvédského vaření u Dr. Freye , Dr. Ziskové, kurzy makrobiotiky ve škole Shiatsu Ki B. Dvořáka, praktické vaření u N. Kubíkové, B. Dvořákové.
Rekvalifikaci výživového poradce„ Západu“ jsem získala v Norman´s Academy dále rozšířené o odborné kurzy Aliance výživových poradců ČR – Praktické výživové poradenství a Choroby a zdraví.