Vladimíra Naušová
AFT - terapie přitahovacích polí je založena na výzkumech mnoha význačných vědců z oboru psychologie,neurolopsychologie, kvantové fyziky, akupunktury a dalších. Autorem metody AFT je doktor klinické neuropsychologie Dr. Kurt Ebert z Kalifornie, který byl také i mým učitelem této metody od roku 2009 v Praze.
Propojením západních a východník nauk o tom, proč vznikají nemoci, se zjistilo, že energie našich navyklých myšlenek narušuje tok životní energie v meridiánovém systému těla. Na základě Mapy vědomí a odstaňování bloků v jednotlivých úrovních v nich AFT obnovuje rovnováhu. Používá se poklepů prsty na body na těle podle pěti set předpisů nebo speciální akutóny. Je to velmi pohodlné a jemné léčení. Mnoho lidí používá AFT také k duchovnímu růstu a odstraňování překážek na cestě k vyššímu vědění.
Rozšířením AFT je Akupunktura mysli pomocí příjemných tónů. Nedílnou součástí obou těchto terapií jsou afirmace odpouštění sám sobě.
Sama AFT používám k léčení běžné rýmy, bolestí zad, únavy... Těm, kdo se chtějí s AFT seznámit a vyzkoušet její účinky, provádím celkové odblokování akutóny a pak přistupujeme k testování samotných potíží a hledání účinného poklepového předpisu a afirmace, které si klient provádí doporučenou dobu sám doma.
" Vše tak máme ve svých rukách i mysli ".

Uvádím malou ukázku, jak odstranit energetickou příčinu běžného nachlazení / i když jsme mohli "normálně nastydnout" na lyžích,ale bylo nás tam víc a ne všichni mají rýmu a kašel :) /.

 
AFT meridiánové body.gif
nachlazeni_bezne-page-001.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one